ERAISIKUTE JA MITTE LEPINGULISTE ETTEVÕTETE OSTUINFO


  1. Lisa meelepärased tooted ostukorvi

NB! Eraisikutel ja mitte lepingulistel ettevõtetel on Fere e-poest võimalik osta vaid tooteid, millel on kuvatud ostuhind.

Tooteid on võimalik leida kahel erineval viisil:

 - kasutades meie otsingumootorit, võid sisestada kas huvi pakkuva toote nimetuse, tootekoodi või EAN koodi. Otsingumootor reageerib ka osalistele nimetustele või koodidele!

 - kasutades toodete menüüd, võid valida huvi pakkuva tootegrupi ning seejärel alamgrupi

Saadud nimekirja on võimalik tootekoodi, toote nimetuse või hinna järgi sorteerida. Samuti on võimalik valida kahe (pildiga ja pildita) vaate vahel.

  1. Vormista tellimus

Kui tooted on valitud, saad ostukorvile klikates hea ülevaate ostetavast. Vajadusel on võimalik korrigeerida toodete koguseid, tooteid ostukorvi lisada või eemaldada.

Kui oled oma tellimuse sisuga rahul, klikka „vormista tellimus”.

  1. Vali kauba kättesaamise viis

Saad valida kahe variandi vahel:

- Soovin ise kaubale järele tulla aadressile Laki 7a, Tallinn (TASUTA)

- Soovin kauba transporti:
                * 
Väiksemõõtmeliste toodete transport on 2 EUR.
                * Suuremõõtmeliste toodete transport on 6 EUR. Suuremõõtmeliseks tooteks loetakse toodet, mille kas või üks mõõtudest ületab mõõte 39 x 38 x 64cm. 

 

Väiksemõõtmelised kaubad toimetame Sulle sobivaimasse Post24 automaati. Suuremõõtmelised kaubad toimetab kohale kuller, Sinu poolt sisestatud aadressile.

Oma eelistuste ja/või muu info edastamiseks kasuta tellimuse kinnitamise faasis olevat kommentaari välja.

NB! Tule- ja plahvatusohtlikke tooteid me postiga ei tarni!

NB! Transport Eestist väljapoole on erikokkuleppe alusel.


  1. Sisesta oma andmed

Palume Sul sisestada ankeeti oma nimi, e-maili aadress, telefoninumber ja kauba kättetoimetamise aadress.

  1. Tasu kauba eest ülekandega tellimuse kinnituse alusel

Saadame Sinu e-mailile ühe tööpäeva jooksul tellimuse kinnituse. Tellimuse kinnituselt on võimalik näha, kas soovitud tooted on soovitud kogustes saadaval.

Juhul, kui valisid kauba kättesaamiseks Fere poolt vahendatud transpordi, siis kajastub kinnitusel ka transpordi maksumus ning kauba kättesaamise paik.

Tellimuse kinnituse alusel palume Sul teha Fere arveldusarvele ülekanne kinnitusel välja toodud summas. Oluline on ülekande tegemisel selgituse väljale kirjutada tellimuse kinnituse number! Palume Sul kauba eest tasuda kahe tööpäeva jooksul. Vastasel juhul tellimus tühistatakse.

  6. Tellimuse täitmise aeg

Kui tuled kaubale ise järgi siis tellimuse täitmise aeg on 1 ööpäev. See reegel kehtib nii e-poes, telefoni teel, e-maili teel kui ka kohapeal tehtud tellimuste puhul.

 

Juhul, kui tellimuse tegemisel tekib küsimusi või vajad abi, helista julgelt Fere üldnumbrile +372 655 0231 või saada e-mail aadressile fere@fere.ee.